خودروتون رو بیمه کنید و با خیال راحت رانندگی کنید

اطلاعاتی را برای شما آورده ایم تا بدانید منظورمان از "رانندگی با خیال راحت" چیست

تعریف بیمه بنده خودرو

در بیمه های بدنه، شما در مقابل پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه در صورت آسیب دیدن احتمالی اتومبیل خود در اثر خطرات تحت پوشش مبلغی را به عنوان خسارت دریافت خواهید کرد. این بیمه نامه اتومبیل شمارا در مقابل خطراتی همچون تصادف، آتش سوزی،سرقت کلی،بلایای طبیعی مانند سیل،زلزله ، طوفان وخساراتی که در جریان نجات و یا انتقال موضوع بیمه به آن وارد شود و … تحت پوشش قرار میدهد. در این جا لازم است بیان شود پوشش های بیمه بدنه به دو بخش پوشش های اصلی و پوشش های تکمیلی تقسیم می شود که در زیر به توضیح آن می پردازیم.

 

با درخواست بیمه‌گذار و پرداخت حق بیمه مختصر خطرات ناشی از (سیل، زمین لرزه، آتشفشان) نیز می‌تواند تحت پوشش بیمه بدنه اتومبیل قرار گیرد.

 

 

غرامت عدم امکان استفاده از اتومبیل (بعلت آسیب دیدگی و توقف مفید در تعمیرگاه)

منظور از توقف مفید در تعمیرگاه مدت زمانی است که از شروع عملیات تعمیر و بازسازی تا پایان و تکمیل تعمیر صرف خواهد شد( بدیهی است طول مدت ایام لازم برای تعمیرات توسط کارشناس شرکت تعیین خواهد شد)

 

جبران خسارت ناشی از پاشیدگی اسید، رنگ و مواد شیمیایی دیگر روی بدنه اتومبیل بیمه شده

 

جبران خسارت ناشی از شکست شیشه به تنهایی و بغیر از خطرات اصلی مانند شکست بواسطه تغییر دما و متراکم شدن هوا در داخل وسیله نقلیه تحت پوشش خطرات تکمیلی بوده و قابل جبران است.

 

خسارت های ناشی از کشیدن میخ و اشیای مشابه بروی بدنه اتومبیل

 

چنانچه خودرو در جای خود باشد و فقط لوازم آن چه فابریک چه غیر فابریک به سرقت رود با خرید پوشش اضافی سرقت درجا در بیمه بدنه خودرو را شامل این پوشش می نمایید و شرکت بیمه خسارت را به شما پرداخت می نماید.

 

چنانچه قیمت خودروی شما تا ۵۰ درصد بیشتر از قیمت زمان خرید بیمه نامه شود شما نیازی به خرید الحاقیه نخواهید داشت

تخفیف های باور نکردنی در بیمه خودرو در نمایندگی صادق وحدانی

در صورتی که بیمه ی خودروی خود را بصورت آنلاین یا تلفنی با نمایندگی ما ثبت نمایید ۱۵٪ تخفیف بیمه ایران شامل شما خواهد شد