جای نگرانی نیست ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

بیمه ایران بیش از 82 سال قدمت و تجربه دارد

بیمه عمر

بیمه ماشین

بیمه دارایی

ما چگونه کار می کنیم؟

ما 24 ساعته و به صورت آنلاین خدماتمان را به شما ارائه میدهیم کافی است از طرق گزینه تماس با ما در ارتباط باشید ودر چهار گام خدماتتان را در کمترین زمان دریافت کنید

۰۱.

مشاوره رایگان

شما می‌توانید با هر یک از ابزارهای ارتباطی که تمایل دارید با ما ارتباط بگیرید و از خدمات مشاوره ما استفاده کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید
۰۲.

ارائه بیمه نامه متناسب بانیاز شما

 شما در این مرحله و پس از تماس با کارشناسان ما بیمه نامه مورد نیاز خود را شناسایی کردهو اقدامات لازم جهت امضای قرارداد و صدور بیمه‌نامه صورت می‌گیرد
۰۳.

اقدامات لازم جهت صدور بیمه نامه

در این مراحله مراحل صدور بیمه نامه توسط کارشناسان ما پگیری می شود
۰۴.

بیمه نامه شما صادر شد

تمام اقدامات لازم جهت صدور بیمه نامه شما انجام شده است و بیمه نامه شما تحویل شما می شود

خدمات ما برای شما

راه حل های بیمه

درخواست تماس رایگان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم است.

بیمه ماشین

بیمه خودرو بیمه اتومبیل ، کامیون ، موتور سیکلت و سایر وسایل نقلیه جاده ای است. کاربرد اصلی آن فراهم آوردن حمایت مالی در برابر صدمات جسمی یا جسمی ناشی از برخورد ترافیکی و در مقابل مسئولیت است که می تواند در اثر حوادث در یک وسیله نقلیه بوجود آید. علاوه بر این ، بیمه وسیله نقلیه می تواند در مقابل سرقت وسیله نقلیه و در مقابل صدمه به وسیله نقلیه ناشی از حوادث غیر از تصادف ، محافظت مالی نیز داشته باشد.

بیمه خانه

بیمه خانه ، نوعی بیمه املاک است که اقامتگاه خصوصی را در بر می گیرد. این یک بیمه نامه است که ترکیبی از حمایت های مختلف بیمه شخصی را شامل می شود که می تواند شامل خسارات وارده به خانه شخص ، محتویات آن ، از بین رفتن استفاده (هزینه اضافی زندگی) یا از بین رفتن سایر دارایی های شخصی صاحب خانه و همچنین بیمه مسئولیت حوادث باشد. این ممکن است در خانه یا به دست صاحبخانه در قلمرو سیاست اتفاق بیفتد.

بیمه عمر

بیمه عمر قراردادی است بین دارنده بیمه نامه و بیمه گر یا بیمه گذار ، که در آن بیمه گذار قول می دهد مبلغی را در ازای حق بیمه ، پس از فوت شخص بیمه شده ، پرداخت کند. بسته به قرارداد ، سایر وقایع مانند بیماری ترمینال یا بیماری بحرانی نیز می توانند باعث پرداخت هزینه شوند. دارنده سیاست به طور معمول حق بیمه ای را می پردازد ، بطور منظم یا به عنوان یک مبلغ یکم. هزینه های دیگر مانند هزینه مراسم تشییع جنازه نیز می تواند در مزایا لحاظ شود.

سوالات متداول

سوالات متداول اینجا هستند!
شماره تلفن خدمات مشتریان چیست؟

شماره خدمات مشتری رایگان اکسترا 09155851454 می باشد.

آیا بیمه مالکان من دیگر سازه های موجود در ملک من را پوشش می دهد؟
آره. علاوه بر خانه شما ، XTRA سایر سازه های جداشده واقع در املاک شما را نیز پوشش می دهد که با فضای مشخص از خانه جدا شده اند. خط مشی اساسی ساختارهای دیگر را با 10٪ پوشش مسکن شما پوشش می دهد. این شامل می شود ، اما محدود نمی شود:
  • گاراژهای جدا شده
  • تجهیزات ریخته گری
  • انبارها
  • کلبه های مهمان
با بیمه خود درمورد بیمه سایر سازه ها در دارایی خود تماس بگیرید.
سیاست صاحبان خانه چیست؟
این خط مشی برای املاک شخصی شما برای خطرات خاص شامل ، اما محدود به:
  • آتش سوزی
  • رعد و برق
  • گردباد
  • تگرگ
  • سرقت
چه زمانی پوشش من شروع می شود؟
پس از دریافت اثبات معتبر بیمه ، پوشش شما شروع می شود. می توانید به اثبات بیمه خود بصورت آنلاین دسترسی پیدا کنید.
آیا من باید برای مشاوره آنلاین هزینه بپردازم؟
خیر، مشاوره آنلاین رایگان است. این نقل قول بر اساس اطلاعاتی که ارائه می دهید تخمین می زند و شامل توضیحات پوشش های موجود می باشد.